آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که برای رفت و آمد به سمت فرودگاه امام از حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنید؟

اگر قرار باشد خودتان راننده خودتان باشید و به مسیر فرودگاه آشنا نباشید، هرچقدر هم که زود راه بیفتید تا به مقصد برسید باز هم ممکن است گرفتار ترافیک شوید و دیر برسید.

برای اینکه تاخیری در حضور شما نباشد فرودگاه امام آژانس اختصاصی خودش را راه اندازی کرده تا مسافران با آرامش خاطر و بدون هیچ تاخیری به مقصد برسند. در ادامه با آژانس فرودگاه امام بیشتر آشنا خواهیم شد.

آژانس فرودگاه امام خمینی

این فرودگاه در اردیبهشت سال ۱۳۸۳ تاسیس شد و از آن زمان تا به حال میزبان پروازهای خارجی بوده است. فرودگاه امام در ۳۰ کیلومتری شهر تهران قرار گرفته است. در نتیجه رفت و آمد به این منطقه زمان‌بر خواهد بود.

این مسافت طولانی فرودگاه تا شهر مدیران را به این فکر انداخت تا با راه‌اندازی آژانس اختصاصی فرودگاه امام رفت و آمد مسافران را آسان‌تر کنند. اینکه این آژانس چه ویژگی‌هایی دارد و مزایای آن نسبت به سایر آژانس‌ها چیست را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

مزایای استفاده از آژانس فرودگاه

اگر شما برای رسیدن به فرودگاه از آژانس فرودگاه امام خمینی استفاده می‌کنید، مزیت‌هایی را در این سفر تجربه خواهید کرد که در هیچ آژانس دیگری به آن نمی‌رسید. در ادامه به بررسی این مزایا می‌پردازیم.

 • رانندگان ماهر و مطمئن
 • اولین چیزی که در هر سفری، چه درون شهری و چه بین شهری برای شما مهم است، شخص راننده است. راننده‌ای که اخلاق و منش مناسبی داشته باشد، به مسیرها و ساعات ترافیکی شهر آشنا باشد تا بهترین مسیر را با کمترین حجم ترافیک برای رسیدن به مقصد انتخاب کند.

 • خودروی تمیز و سالم
 • اگر خودرویی که سوار آن می‌شوید تا به فرودگاه بروید تمیز و سالم باشد، تا اینجای کار رضایتتان از گرفتن تاکسی از آژانس فرودگاه امام جلب شده. تمیز بودن خودرو برای همه ما مسافران مهم است تا با دلی آرام و آسوده به مقصد برسیم.

  از طرفی اگر از سالم بودن تاکسی مطمعن باشیم، دیگر نگران خرابی تاکسی و ماندن در راه نیستیم. خودروهایی که آژانس فرودگاه امام برای شما آماده کرده جز بهترین خودروهای حمل و نقل عمومی در کشور است.

 • خودروی باکیفیت

برای همه ما مهم است خودرویی که ما را به فرودگاه می‌رساند شیک و باکلاس باشد. آژانس فرودگاه امام خمینی با مجهز بودن به خودروهایی باکیفیت و مدل بالا شما را در سفرتان همراهی خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدل خودروها و هزینه رزرو آن با ما از طریق سایت و فرم رزرو در ارتباط باشید.

رزرو آنلاین تاکسی

اگر می‌خواهید راحت و بی دردسر و با برنامه‌ای از قبل تعیین شده به فرودگاه بروید، ما به شما رزرو آنلاین تاکسی را پیشنهاد می‌کنیم. با این کار راحتی خودتان را چندین برابر کردید و سروقت به فرودگاه می‌رسید.

رزرو آنلاین تاکسی از آژانس فرودگاه امام مزایایی برای شما به همراه دارد که شاید هیچ آژانس دیگری آن را نداشته باشد. این مزایا را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

 • دسترسی به تاکسی، هر کجا و در هر زمان: با آنلاین شدن رزرو تاکسی‌های فرودگاه امام، این امکان برای مسافران فراهم شده تا در هر زمان و در هرجایی که باشند برای رزرو تاکسی خودشان آنلاین اقدام کنند.
 • دسترسی به موقعیت تاکسی: زمانی که آنلاین تاکسی رزرو کنید موقعیت مکانی و زمانی تاکسی برای شما ارسال خواهد شد. یعنی به محض راه افتادن تاکسی موقعیتش روی نقشه و اینکه چه مدت طول می‌کشد تا به شما برسد را خواهید دید.
 • کیفیت بالای خودروها: همانطور که قبل تر گفتیم تاکسی‌های فرودگاه امام از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و رانندگانی حرفه‌ای در طول سفر کنار شما هستند. در مقایسه با تاکسی‌های معمولی که ممکن است برخورد نامناسب راننده یا بوی نامطبوع در محیط ماشین شما را اذیت کند، فرودگاه امام ابتدا این موارد را بررسی کرده و بعد خودروها را برای رزرو آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهد.
 • امکان پرداخت آنلاین: امروزه در عصر تکنولوژی و با حضور بیماری کرونا، پرداخت آنلاین راهی مناسب برای پرداخت هزینه‌هاست. آژانس فرودگاه امام تاکسی‌های خود را مجهز به سیستمی کرده تا مسافران بتوانند کرایه را آنلاین پرداخت کنند.
 • نظارت کامل و حرفه‌ای بر تعرفه‌ها: با وجود نظارت مدیران بر قیمت و تعرفه‌ی تاکسی‌های آنلاین، مسافران هزینه‌های اضافی و بی دلیل را پرداخت نمی‌کنند.

چطور می‌توانیم تاکسی آنلاین رزرو کنیم؟

برای رزرو آنلاین تاکسی از آژانس فرودگاه امام خمینی می‌توانید با رفتن به بخش تماس با ما سایت، و یا با تماس گرفتن با ما به صورت تلفنی تاکسی خود را رزرو کنید.

“آژانس فرودگاه امام خمینی راهی مطمعن برای رسیدن به مقصد شماست. راهی بدون دردسر و با تجهیزاتی مطمعن و درجه یک که هر لحظه اقدام کنید در اختیار شما قرار می‌گیرد. با مراجعه به سایت و یا تماس با شماره های قرار داده شده، به آسانی به امکانات ما دسترسی پیدا کنید.”

چرا آژانس فرودگاه امام خمینی؟

آژانس فرودگاه امام خمینی، آژانسی مطمعن و تحت نظارت مدیران این مجموعه است و شما را از اولین لحظه رزرو تاکسی تا رسیدن به مقصد همراهی و پشتیبانی می‌کند.

سرویس خدمات رسانی تاکسیرانی فرودگاه امام به صورت شبانه روزی بوده و برای رفاه حال مسافران سرتاسر کشور اقداماتی را در این زمینه فراهم کرده است. خودروهای مدرن و به روز دنیا با بالاترین امنیت،  و داشتن رانندگانی حرفه‌ای از جمله امکانات برجسته آژانس فرودگاه امام خمینی است.

برای رزرو تاکسی‌های آژانس فرودگاه امام به صورت آنلاین از طریق سایت، و یا تماس با ما از طریق راه‌های تماسی همین حالا اقدام کنید.