معرفی پیکاپ فرودگاه امام و نحوه رزرو پیکاپ فرودگاه چگونه است؟ | تاکسی VIP

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیکاپ فرودگاه امام با ما همراه باشید.

پیکاپ فرودگاه چیست؟

رفت و آمد و انتقال مسافران گرامی به وسیله ی پیکاپ فرودگاه به راحتی در تمام نقاط تهران و یا شهرستان ها امکان پذیر می باشد. افراد می توانند از طریق پیکاپ فرودگاه رفت و آمد سریعی را از شهرستان به سمت تهران و یا بالعکس تجربه کنند و سفر خوبی را تجربه کنند.

معرفی پیکاپ فرودگاه امام

فرودگاه بین المللی امام خمینی در بخش اداری و سیاسی شهر ری در ٣٠ کیلومتری شهر تهران قرار دارد. فرودگاه امام خمینی در واقع جایگزین فرودگاه بین المللی مهرآباد است که در حال حاضر در بافت تهران قرار دارد. این فرودگاه تحت اداره شرکت فرودگاهی امام خمینی بوده و مرکز فعالیت شرکت های ایران ایر، ماهان ایر، شرکت هواپیمایی آسمان، قشم ایر، شرکت هواپیمایی کاسپین، تابان و زاگرس است. فرودگاه امام دارای سرویس اینترنت رایگان است که به صورت باجه هایی در بخش پرواز مستقر شده است. در سال ١٣٨۵ سیستم اینترنت بی سیم راه اندازی شد اما پس از مدتی این خدمات لغو گردید. انشعاب خط ١ یا همان خط شهر پرند فرودگاه را به متروی تهران متصل کرده و در سال ١٣٩۶ توسط شهرداری تهران تاسیس گردید. اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی از طریق سایت مربوطه به شکل آنلاین قابل مشاهده است. فرودگاه امام از تهران با ماشین های شخصی، مترو، تاکسی و اتوبوس از راه آزادراه ۵ و ٧ جاده ۶۵ و ٧١ در دسترس است. همچنین امکان پیکاپ برای فرودگاه امام و درخواست سرویس تاکسی اینترنتی مهیاست و همچنین فرودگاه مجهز به تاکسی های ویژه و تشریفات بوده و دارای سرویس vip است.

تاکسی های فرودگاه امام خمینی

تاکسی فرودگاه از قابل اعتمادترین و امن ترین راه های حمل و نقل جهت مسافرین فرودگاهی است. انتقال مسافران یا همان پیکاپ برای فرودگاه امام به همه ی مقاصد مورد نظران مسافران صورت می گیرد. همچنین برای شهرستان های اطراف نیز این سرویس دهی به صورت رفت و برگشتی امکان پذیر است. تاکسی های فرودگاه امام به رنگ سبز یا زرد و دارای تابلوی مخصوص هستند. از خدمات ارزنده تشریفات فرودگاه می توان به سرویس vip و پیکاپ فرودگاه امام اشاره نمود این سرویس دارای خودروهای لوکس و رانندگان مجرب و آموزش دیده است که به همراه خدمات رفاهی رایگان در اختیار مسافرین می باشند. رزرو سرویس vip از هر نقطه ای با مقصد فرودگاه و یا بالعکس امکان پذیر است.
تاکسی های تشریفاتی شامل خودروهای لوکس هستند که جهت جابجایی مسافر یا میهمانان آنها کاربرد دارند. این تاکسی ها رانندگان مجرب و انگلیسی زبانی نیز دارند که مخصوص مهمانان سفارت خانه ها، شرکت های داخلی و خارجی کشور بوده و همچنین با راننده و یا بدون راننده می توانند اجاره شوند.

نحوه درخواست تاکسی به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر است و هزینه آن به همین طریق پرداخت می گردد در فرم مربوطه بایستی نام و مشخصات دیگر از جمله آدرس، شماره تلفن همراه، تاریخ و ساعت حرکت و تعداد افراد را ثبت نموده و فرم را تکمیل نمایید. سپس با کارت دارای عضویت شبکه شتاب و با استفاده از رمز دوم می توانید هزینه را پرداخت کنید. پس از انجام این اقدامات راننده با شما تماس می گیرد. شما از این سرویس دهی می توانید به صورت شبانه روزی استفاده نمایید.

ترانسفر فرودگاهی

پیکاپ فرودگاه امام

ترانسفر یعنی جابجایی مسافران از محل سکونت خود یا هتل به فرودگاه و یا بالعکس. ترانسفر های فرودگاهی با خودرو های لوکس و با رانندگان مجرب صورت می گیرد.

نحوه رزرو پیکاپ برای فرودگاه امام

برای رزرو پیکاپ برای فرودگاه امام ابتدا توسط راننده تاکسی فرودگاه، نام مسافر پرسیده و یادداشت می شود و در درب خروجی فرودگاه منتظر مسافر خود می‌مانند. رانندگان تاکسی فرودگاه امام همگی مجرب و آموزش دیده بوده و مدارک حرفه ای رانندگی دارند از جمله دارای کارت هوشمند، کارت سلامت و دفترچه ی پلیس راه. هم چنین مجهز به GPS هستند. اگر مسافر مربوطه خارجی باشد در صورت داشتن ویزا مبلغی بایستی پرداخت شود ولی اگر ویزا نداشته باشند برای پیکاپ برای فرودگاه امام باید ویزای فرودگاهی گرفته و علاوه بر هزینه ی مصوب لازم است به ازای هر ساعت هزینه ای مازاد پرداخت نمایند. گاه فرایند گرفتن ویزا بسیار زمان بر است برای مثال ممکن است ٣ ساعت طول بکشد. نکته دیگر خدمات مذکور با رانندگان تاکسی و همچنین کادر انگلیسی زبان انجام می شوند.

چنانچه مسافر دارای ویزا باشد، هزینه ای که از آن دریافت می شود، صد و بیست هزار تومان می باشد. چنانچه مسافر ویزا نداشته باشد در ابتدا باید اقدام به اخذ ویزای فرودگاهی کند و هزینه اخذ ویزای فرودگاهی به این صورت می باشد که به ازای هر یک ساعت هزینه 20 هزار تومان کرایه، به میزان هزینه و کرایه اولیه افزوده می شود.

رزرو پیکاپ فرودگاه بین المللی امام خمینی

لازم به ذکر است که فرودگاه امام خمینی جهت رزرو پیکاپ فرودگاه، هزینه اضافی را دریافت نخواهد کرد.و در برخی اوقات شامل تخفیف های ارزنده ای هم می شود.

رزرو پیکاپ فرودگاه مهرآباد

پیکاپ فرودگاه مهرآباد با در نظرگرفتن یک مبلغ پایه، به اکثر نقاط کشور توسط خودروهای مدرن از جمله: رافور، تویوتا کمری، رنو سفران جهت رفاه حال مسافران خود اقدام می نماید.

مزیت های پیکاپ فرودگاه امام

• در دسترس بودن به صورت شبانه روزی
• امنیت و قابل اطمینان بودن
• بیمه سرنشین و همچنین مسافر
• مجرب و آموزش دیده بودن رانندگان
• کاربرد خودروهای روز و براساس استاندارد جهانی
• نرخ ثابت در کلیه ساعات در تهران
• استفاده از خودروهایی همچون تویوتا، رنو سفران، فولکس کدی، آریو و ون.

اجاره ون های فرودگاه امام

ون های موجود در مدل های تویوتا هایس، هیوندا h350، مینی بوس و اتوبوس بوده و همگی دارای کیفیت عالی از نظر فنی، و همچنین دارای صندلی های راحت، سیستم گرمایش و سرمایش مناسب هستند. افراد عازم به فرودگاه امام از سمت شهرستان ها، برای رسیدن به فرودگاه بهتر است در اتوبان روبروی فرودگاه پیاده شوید اما از آنجا خطراتی را به دنبال خواهد داشت لذا توصیه می شود از تاکسی های فرودگاه استفاده نمایید.

یکی دیگر از راه های رسیدن به فرودگاه امام مترو است که در واقع از ارزان ترین راه های موجود محسوب می شود لذا باید به طرف متروی شاهد حرکت نموده و پس از رسیدن با ون های شهر پرند با هزینه ای اندک خود را به مقصد یعنی فرودگاه امام برسانید اما چنانچه برای رسیدن به پرواز فرصت کمی دارید و یا وسایل سنگین و زیادی دارید و یا حتی تحمل شلوغی مترو را ندارید، بهتر است از تاکسی های فرودگاه استفاده کنید.